שפות בג'ומלהאנו שמחים להכריז כי בספ"ש האחרון חבילת התרגום העברי של ג'ומלה נכנסה לתוך המאגרים של העדכון האוטומטי ומעתה ניתן לעדכן את חבילת השפה העברית בלחיצת כפתור.

אחד הפיצ'רים החדשים שנכנסו ל-2.5 הינו עדכון של הרחבות בלחיצת כפתור, משמע, שניתן בקלות לעדכן הרחבות ללא שום מאמץ וללא חיפוש אחר חבילת העדכון המתאימה. בגירסה האחרונה - 2.5.5 - נוספה עוד תכונה חדשה וזו האפשרות לעדכן בצורה אוטומטית חבילת שפה. לפיכך, ניתן מעתה לעדכן חבילות תרגום של ג'ומלה ללא כל מאמץ והכל בפשטות וביעילות.

כדי שג'ומלה תתמוך בעדכון בלחיצת כפתור עליכם להתקין באופן חד-פעמי בצורה ידנית את החבילה האחרונה ששוחררה בספ"ש (מספרה 2.5.6.1), שתומכת בעדכון האוטומטי, ולאחר התקנה של חבילה זו, לא תצטרכו יותר לעדכן ידנית את חבילת השפה.  הכוונה בצורה "ידנית" היא ע"י הורדה מהמאגרים (ראו לינק מטה) והתקנה בפאנל הניהול (פאנל ניהול->הרחבות->ניהול הרחבות->כרטיסייה התקנה).

על מנת לבדוק אם עדכונים קיימים, בין אם לחבילת שפה או כל רכיב אחר שתומך בעדכון בלחיצת כפתור, עליכם פשוט להיכנס בתפריט הניהול אל הרחבות->ניהול הרחבות->כרטיסיית עדכון. שם יש לנקות מטמון באמצעות הכפתור מחיקת מטמון ומיד לאחר מכן חיפוש עדכונים. אם ישנו עדכון יופיע לכם ברשימה שם החבילה. יש לסמנה וללחוץ עדכון.
שימו לב, כי לג'ומלה צריכה להיות הרשאת כתיבת למערכת הקבצים כדי שהיא תוכל לעדכן את המערכת עם הקבצים החדשים. 

אנחנו עדיין מחפשים עוזרים להשלמת התרגום של ג'ומלה וניתן להתעדכן בפוסט זה כדי לתרום ולהשלים את התרגום העברי של ג'ומלה.

הורדה של החבילה מכאן

בהצלחה לכולנו :-)

עליך להירשם כדי להוסיף תגובות

עופר כהן

חובב ג'ומלה
אתר המחבר/ת: http://embad.com