ג'ומלה 3.0 מיועדת לצאת בספטמבר השנה, כחודש לפני כנס Joomla!Day, והצוות עובד קשה על-מנת להביא את הדור הבא של ג'ומלה לחיים. אחד השינויים המהותיים בגרסה הבאה יהיה שיפוץ מסיבי של העיצוב של ג'ומלה. גם בצד של המבקר וגם בפאנל הניהול יעוצבו מחדש מלמעלה למטה.

המהפכה הבאה תהיה מהפכת הניידים. מכיוון שמאות מיליוני אנשים נמצאים מקוונים, מרביתם יעשו שימוש אך ורק בהתקנים ניידים. המטרה היא להביא את ג'ומלה 3.0 להיות ידידותית לניידים באופן מושלם, תוך כדי שמירה על הכללים הקפדניים של ג'ומלה.

קייל לדבטר (Kyle Ledbetter) וצוות השימושיות של ג'ומלה ( http://ux.joomla.org ) מעצבים מחדש את ג'ומלה ע"י שימוש באמצעות המנוע (Bootstrap) של טוויטר. טוויטר מתאר את המנוע כ"ערכת כלים מורחבת לצד-לקוח עבור פיתוח יישומים ואתרי אינטרנט". ע"י שימוש במנוע זה, מתאפשר לג'ומלה ליצור מוכנות לניידים, על-בסיס פריימוורק ענק ופופולרי, אשר נעשה בו שימוש ע"י מעצבים ומפתחים רבים. תוכלו למצוא מידע רשמי על הפרויקט בדף הבית שלו: http://twitter.github.com/bootstrap.

השחרור של ג'ומלה 3.0 עדיין רחוק מאיתנו חמישה חודשים, ועבודה רבה עדיין נעשית, אבל הנה מספר תמונות להצצה, היכן וכיצד הדברים עומדים כעת. ראו מידע זה כתהליך שנמצא בפיתוח ובקרו ב-http://ux.joomla.org, אם אתם מעוניינים להיות מעורבים ולעזור לג'ומלה להתפתח.

ג'ומלה ב-IPHONE

התקנת ג'ומלה 3.0

רשימה ג'ומלה 3.0

ג'ומלה 3.0 הוספת תוכן

מקור המאמר מאתר ג'ומלה העולמי

עליך להירשם כדי להוסיף תגובות

עופר כהן

חובב ג'ומלה
אתר המחבר/ת: http://embad.com