אוניברסיטת חיפה

מפגש ג'ומלאים יערך ביום חמישי, 9 בפברואר 2012, ט"ז בשבט תשע"ב, בשעה 16:30. מפגש זה הינו מפגש תקופתי שקהילת ג'ומלה ישראל מארגנת ע"מ להמשיך ולקדם את ג'ומלה בישראל. הפעם המפגש יתארח באוניברסיטת חיפה.

שימו לב! מספר המקומות מוגבל ל-40 אנשים. יש להירשם מראש כאן.

בין הנושאים השונים שיעלו במפגש:

  • ג'ומלה 2.5 - הגירסה החדשה של ג'ומלה שתצא בסוף ינואר - כל החידושים והטריקים שיעזרו לכם לשדרג את האתר ואופן בנייתו. בנוסף, יהיה הסבר על למה ג'ומלה מוציאה גירסה כל חצי שנה, מתי ואיך לשדרג.
  • עברית בג'ומלה - סקירה הסטורית, מה המצב כיום ואיך אפשר לעזור?
  • תבניות פריימוורק - מה זה, למה כולם מדברים על זה, ואיך זה יכול לשדרג את האתר שלי?
  • תוכנית המנטור של ג'ומלה - ג'ומלה מחפשת סטודנטים למדעי המחשב והנדסת מחשבים, המעוניינים לצבור ניסיון בתחום פיתוח Web באמצעות מנטורים ומומחים מסביב לעולם. התוכנית מיועדת להעניק לסטודנטים ניסיון נדרש שהוא בד"כ חסם כניסה לעבודה בשוק ההייטק. בתמורה לזה הסטודנטים ממשיכים לפתח את מערכת ניהול התוכן הטובה בעולם תוך צבירת ידע על תהליך פיתוח Web והכלים הדרושים בשביל כך.
  • Q&A - הכו את המומחים. אם יש לך שאלה שלא זכית לתשובה בנושא ג'ומלה, כאן זה המקום! מיטב מומחי הג'ומלה ישמחו לעזור ולפתור לך את הקושיה.
אם יש עוד נושאים שאתם מעוניינים שיעלו במפגש, אנא הציעו ונעלה אותם על הפרק.
השתתפות במפגש אינה כרוכה בתשלום, אך כיבוד ושתייה קלה יתקבלו בברכה.
 
זכרו, אנחנו כאן כדי לתרום!

קול קורא למפגש הבא

לאחר מפגש זה אנחנו קוראים לתושבי ירושלים והסביבה או ב"ש והסביבה, המעוניינים להרים מפגש ג'ומלה באיזורים הללו ליצור עמנו קשר בפורום כדי שנוכל להפיץ את בשורת ג'ומלה לכמה שיותר מקומות בישראל.

תמונות ממפגשים קודמים

מפגש ג'ומלה   מפגש ג'ומלה    מפגש ג'ומלה   מפגש ג'ומלה   מפגש ג'ומלאים   מפגש ג'ומלאים

(הקליקו על התמונה להגדלה)

עליך להירשם כדי להוסיף תגובות

עופר כהן

חובב ג'ומלה
אתר המחבר/ת: http://embad.com