בג'ומלה! כל האתרים נראים אותו הדבר! אתה לא יכול לעשות עיצובים ייחודיים עם CMS! אלה הם שני המיתוסים הגדולים שקיימים לגבי ג'ומלה! היום. ג 'ומלה! קלה עבור מעצבים. פשוט ללמוד לאהוב, ויש לנו את התכונות הפונקציונליות כדי להוכיח את זה!

קבצי פריסת עיצוב הליבה ללא טבלאות

חדש עבור ג 'ומלה! 1.6, כל קבצי הפלט של הליבה כתובים XHTML 1.0 Strict ו- HTML 5 נתמך גם בג'ומלה! 1.6.

תבניות ליבה חדשות

ג'ומלה! 1.6 מגיעה עם תבניות ליבה חדשות. בצד המנהל, Bluestork היא תבנית ברירת המחדל, ואת Hathor היא תבנית נגישה באופן מלא כדי לתמוך באלה עם סוגים שונים של מוגבלויות. בצד האתר, ג'ומלה! 1.6 מגיעה עם אטומי, Beez2 (כן, הדבורים נעלמו!), בתוספת התבנית הישנה Milkyway.

סגנונות תבנית

בד"כ, אתה רוצה מבט שונה במקצת לדף אחד או קומץ של הדפים באתר. בעבר, זה אולי היה אומר יצירת תבנית שונה לגמרי. עכשיו, עם סגנונות תבנית, אתה יכול בקלות ליצור וריאציות קלות תבנית, אשר לאחר מכן ניתן להקצות לדפים ספציפיים באתר.

עקיפת פריסה נגד עקיפת תבנית

בג'ומלה! 1.5, יכולת לשנות את המראה של כמה קבצי פלט של ג 'ומלה דרך עקיפת התבנית (Template override). עם זאת, אתה לא יכול לשנות את הפלט קבצים עבור כמה עמודים בודדים. עם הפריסות החדשות והמשופרות, אתה יכול לשנות את המראה של פריטים בתפריט, רכיבים ספציפיים, מודולים, ואת הקטגוריות.

מצב תאימות לאחור ב-Milkyway

אם שדרגת מג'ומלה 1.5 לג'ומלה 1.6 תוכלו להשתמש במצב שכבת תאימות לאחור (Legacy Layer) בתבנית Milkway עבור תאימות,  ללא עבודה נוספת להתאים את ה-CSS של קבצי הפלט בג'ומלה 1.6.

עורך Codemirror

לבסוף, יש עורך טקסט עם אפשרות צביעת קוד עבור עריכה של HTML ו-CSS בג'ומלה.

Media Manager שיפורים

"מעלה הקבצים"  מבוסס פלאש חזר! שוב, אתם יכולים להעלות תמונות רבות בבת אחת עם מנהל המדיה.

תכונות SEO

מילות מפתח (Meta) ותיאור meta ניתנים להקצאה למאמרים, קטגוריות, ופריטי התפריט, ותוכלו בקלות להוסיף את שם האתר לכותרת דף ה-HTML.

קטגוריות מקוננות

עם שכבות אינסופיות של קטגוריות, יצירת ייצוג של מפת האתר שלך בג'ומלה! היא קלי קלות.

עדכונים הרחבות קל

אתם יודעים שאתם צריכים לשמור על ג 'ומלה! מעודכן, אבל האם אתם ממשיכים לשמור את הרחבות שלכם מעודכנות? בג'ומלה! 1.6 אתם יכולים בקלות לעדכן את ההרחבות מתוך ג 'ומלה!, מבלי לבקר בעשרות אתרי מפתחי הרחבות.

עליך להירשם כדי להוסיף תגובות

עופר כהן

חובב ג'ומלה
אתר המחבר/ת: http://embad.com