אחת מן התכונות היפות של מערכת ג'ומלה היא השימוש הגמיש במודולים. כשנוסיף מודול חדש נראה שישנם סוגים שונים של מודולים שאפשר  להוסיף. לכל מודול צריך לקבוע מיקום (POSITION) ולקבוע באיזה דפים הוא יופיע (MENU ASSIGNMENT).

את זה כולנו יודעים, אך בעבודתי השוטפת נתקלתי במקרים בהם הייתי צריכה לשייך מודול לדף ספציפי, ומכיוון שדף זה לא היה מחובר לתפריט, הוא לא הופיע ב-MENU ASSIGNMENT, ולכן לא יכולתי לחבר אליו את המודול.

עגלת קניות עם ג'ומלההפופולאריות והתפוצה של חנויות מסחר און ליין רק גדלה מדי שנה ואיתם גם מספרם של הרכיבי החנויות הזמינים עבור ג'ומלה. עם גידול זה כיצד נדע כיצד לבחור ברכיב החנות המתאים עבור אתר הג'ומלה שלנו ?

מדריך זה יסרוק את חמשת הרכיבים הטובים ביותר עבור ג'ומלה. אנו נסרוק את היתרונות שלהם, המורכבות שלהם,  ותמיכה ומוכנות לגרסאות שונות עד לג'ומלה 3.

JComments logoרכיב התגובות הנפוץ JComments שחרר גירסה (2.3.0) המותאמת לג'ומלה 2.5, לאחר פיתוח שהתגלגל למשך כשנה.

בין יתר הפיצ'רים שהרכיב מאפשר:

בתבנית האחרונה שבניתי, הייתי צריך לקבוע כמעט לכל דף באתר תמונת רקע נמתחת על הצג ובכל דף התמונה תהיה שונה. ישנם כמה שיטות לבצע את זה. אציג לפניכם את השיטה שבחרתי.

virtuemart logoלאחר שנתיים של פיתוח, צוות וירטומארט גאים לשחרר גירסה ראשונה ויציבה של ליבת וירטומארט 2. יותר מ-100 אנשים היו מעורבים בתהליך, 8500 פוסטים נכתבו ושורות ללא סוף בצ'אטים של הסקייפ, כל זאת כדי להביא לנו את...

תתי-קטגוריות